Sâmbătă, 18.01.2020 21:56:01 - săptămână 03 | Ultima actualizare - 21:54 18.01.2020
 
 
 
 
 
 

Schi » REZULTATE COMPLETE

  Schi / Wengen Coborare masculin    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
31083 Feuz Beat 18.01.2020 13:30 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
31084 Mayer Matthias 18.01.2020 13:30 4: 1-6, 1-10
31105 Caviezel Mauro 18.01.2020 13:30 5: 1-6, 1-10
31109 Paris Dominik 18.01.2020 13:30 2: 1-3, 1-6, 1-10
31114 Kilde Aleksander Aamodt 18.01.2020 13:30 6: 1-6, 1-10
31115 Kriechmayr Vincent 18.01.2020 13:30 8: 1-10
31117 Innerhofer Christof 18.01.2020 13:30 NU S-A JUCAT -
31118 Dressen Thomas 18.01.2020 13:30 3: 1-3, 1-6, 1-10
31125 Bennett Bryce 18.01.2020 13:30 7: 1-10
31137 Hintermann Niels 18.01.2020 13:30 8: 1-10
  Schi / Wengen Coborare masculin - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
31175 Feuz Beat - Mayer Matthias 18.01.2020 13:30 1:0 1
31176 Paris Dominik - Kilde Aleksander Aamodt 18.01.2020 13:30 1:0 1
31177 Caviezel Mauro - Kriechmayr Vincent 18.01.2020 13:30 1:0 1
31178 Cochran-Siegle Ryan - Jansrud Kjetil 18.01.2020 13:30 0:1 2
31179 Innerhofer Christof - Janka Carlo 18.01.2020 13:30 NU S-A JUCAT -
31180 Bennett Bryce - Clarey Johan 18.01.2020 13:30 1:0 1
31181 Nyman Steven - Thomsen Benjamin 18.01.2020 13:30 1:0 1
31189 Danklmaier Daniel - Roulin Gilles 18.01.2020 13:30 1:0 1
  Schi / Wengen Combinata alpina masculin    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
31468 Pinturault Alexis 17.01.2020 11:30 2: 1-3, 1-6, 1-10
31472 Kilde Aleksander Aamodt 17.01.2020 11:30 8: 1-10
31473 Muffat-Jeandet Victor 17.01.2020 11:30 3: 1-3, 1-6, 1-10
31480 Meillard Loic 17.01.2020 11:30 4: 1-6, 1-10
31491 Kriechmayr Vincent 17.01.2020 11:30 10: 1-10
31497 Jansrud Kjetil 17.01.2020 11:30 7: 1-10
31498 Mayer Matthias 17.01.2020 11:30 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
31513 Tonetti Riccardo 17.01.2020 11:30 5: 1-6, 1-10
31544 Cater Martin 17.01.2020 11:30 6: 1-6, 1-10
  Schi / Wengen Combinata alpina masculin - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1698 Kilde Aleksander Aamodt - Muffat-Jeandet Victor 17.01.2020 11:30 0:1 2
1703 Pinturault Alexis - Caviezel Mauro 17.01.2020 11:30 1:0 1
1707 Kriechmayr Vincent - Paris Dominik 17.01.2020 11:30 1:0 1
1708 Jansrud Kjetil - Cochran-Siegle Ryan 17.01.2020 11:30 1:0 1
1709 Tonetti Riccardo - Hadalin Stefan 17.01.2020 11:30 1:0 1
1720 Baumann Romed - Trikhichev Pavel 17.01.2020 11:30 0:1 2
  Schi / Sestriere Slalom urias feminin    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2239 Shiffrin Mikaela 18.01.2020 12:00 3: 1-3, 1-6, 1-10
2240 Brignone Federica 18.01.2020 12:00 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
2247 Bassino Marta 18.01.2020 12:00 10: 1-10
2248 Vlhova Petra 18.01.2020 12:00 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
2251 Rebensburg Viktoria 18.01.2020 12:00 7: 1-10
2252 Robinson Alice 18.01.2020 12:00 5: 1-6, 1-10
2254 Holdener Wendy 18.01.2020 12:00 4: 1-6, 1-10
2258 Hector Sara 18.01.2020 12:00 8: 1-10
2261 Goggia Sofia 18.01.2020 12:00 9: 1-10
2264 Hrovat Meta 18.01.2020 12:00 6: 1-6, 1-10
  Schi / Sestriere Slalom urias feminin - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2275 Shiffrin Mikaela - Brignone Federica 18.01.2020 12:00 0:1 2
2280 Bassani Antivari Gaia - Vlhova Petra 18.01.2020 12:00 0:1 2
2297 Frasse Sombet Coralie - Gut-Behrami Lara 18.01.2020 12:00 1:0 1
2299 Hrovat Meta - Alphand Estelle 18.01.2020 12:00 0:1 2
2302 Tviberg Maria Therese - Goggia Sofia 18.01.2020 12:00 0:1 2
2303 Hector Sara - Gisin Michelle 18.01.2020 12:00 1:0 1
2304 Robinson Alice - Holdener Wendy 18.01.2020 12:00 0:1 2
2305 Holtmann Mina Fuerst - Rebensburg Viktoria 18.01.2020 12:00 0:1 2
  Schi / Sarituri masculin Titisee-Neustadt HS142 concurs 1 calificari    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1855 Geiger Karl 17.01.2020 17:00 9: 1-10
1856 Kraft Stefan 17.01.2020 17:00 5: 1-6, 1-10
1857 Kubacki David 17.01.2020 17:00 8: 1-10
1860 Kobayashi Ryoyu 17.01.2020 17:00 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
1865 Leyhe Stephan 17.01.2020 17:00 2: 1-3, 1-6, 1-10
1872 Prevc Peter 17.01.2020 17:00 4: 1-6, 1-10
1882 Tande Daniel Andre 17.01.2020 17:00 7: 1-10
1890 Johansson Robert 17.01.2020 17:00 3: 1-3, 1-6, 1-10
  Schi / Sarituri masculin Titisee-Neustadt HS142 concurs 1 calificari - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2059 Geiger Karl - Kraft Stefan 17.01.2020 17:00 1:0 1
2063 Kubacki David - Kobayashi Ryoyu 17.01.2020 17:00 0:1 2
2074 Lindvik Marius - Stoch Kamil 17.01.2020 17:00 1:0 1
2075 Leyhe Stephan - Zyla Piotr 17.01.2020 17:00 1:0 1
2076 Forfang Johann Andre - Prevc Peter 17.01.2020 17:00 0:1 2
2077 Tande Daniel Andre - Aschenwald Philipp 17.01.2020 17:00 1:0 1
2079 Paschke Pius - Kobayashi Junshiro 17.01.2020 17:00 0:1 2
2080 Schmid Constantin - Sato Yukiya 17.01.2020 17:00 1:0 1
2081 Ito Daiki - Huber Daniel 17.01.2020 17:00 0:1 2
2082 Johansson Robert - Lanisek Anze 17.01.2020 17:00 1:0 1
2083 Prevc Domen - Prevc Cene 17.01.2020 17:00 1:0 1
2084 Koudelka Roman - Ammann Simon 17.01.2020 17:00 0:1 2
  Schi / Sarituri masculin Titisee-Neustadt HS142 concurs 1    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1561 Kobayashi Ryoyu 18.01.2020 16:00 3: 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
1564 Kraft Stefan 18.01.2020 16:00 2: 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
1569 Kubacki David 18.01.2020 16:00 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
1571 Geiger Karl 18.01.2020 16:00 12: 1-15
1580 Johansson Robert 18.01.2020 16:00 13: 1-15
1583 Leyhe Stephan 18.01.2020 16:00 5: 1-6, 1-10, 1-15
1588 Tande Daniel Andre 18.01.2020 16:00 7: 1-10, 1-15
1598 Forfang Johann Andre 18.01.2020 16:00 4: 1-6, 1-10, 1-15
1601 Stoch Kamil 18.01.2020 16:00 8: 1-10, 1-15
1605 Zyla Piotr 18.01.2020 16:00 9: 1-10, 1-15
1627 Lanisek Anze 18.01.2020 16:00 14: 1-15
1634 Schmid Constantin 18.01.2020 16:00 13: 1-15
1635 Schlierenzauer Gregor 18.01.2020 16:00 15: 1-15
  Schi / Sarituri masculin Titisee-Neustadt HS142 concurs 1 - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1715 Kobayashi Ryoyu - Kraft Stefan 18.01.2020 16:00 0:1 2
1718 Kubacki David - Geiger Karl 18.01.2020 16:00 1:0 1
1722 Johansson Robert - Leyhe Stephan 18.01.2020 16:00 0:1 2
1723 Tande Daniel Andre - Prevc Peter 18.01.2020 16:00 1:0 1
1724 Forfang Johann Andre - Lindvik Marius 18.01.2020 16:00 1:0 1
1730 Stoch Kamil - Zyla Piotr 18.01.2020 16:00 1:0 1
1834 Polasek Viktor - Kot Maciej 18.01.2020 16:00 1:0 1
1838 Hayboeck Michael - Hoerl Jan 18.01.2020 16:00 0:1 2
1862 Schlierenzauer Gregor - Koudelka Roman 18.01.2020 16:00 1:0 1
1898 Lanisek Anze - Prevc Domen 18.01.2020 16:00 1:0 1
1902 Ito Daiki - Kobayashi Junshiro 18.01.2020 16:00 1:0 1
1907 Schmid Constantin - Aschenwald Philipp 18.01.2020 16:00 1:0 1
  Schi / Schi Fond masculin Nove Mesto 15 km liber    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2326 Krueger Simen Hegstad 18.01.2020 12:15 8: 1-10
2330 Bolshunov Alexander 18.01.2020 12:15 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
2332 Roethe Sjur 18.01.2020 12:15 3: 1-3, 1-6, 1-10
2336 Niskanen Iivo 18.01.2020 12:15 2: 1-3, 1-6, 1-10
2338 Melnichenko Andrey 18.01.2020 12:15 4: 1-6, 1-10
2344 Toenseth Didrik 18.01.2020 12:15 10: 1-10
2348 Klaebo Juhannes Hoesflot 18.01.2020 12:15 7: 1-10
2352 Chervotkin Alexey 18.01.2020 12:15 9: 1-10
  Schi / Schi Fond masculin Nove Mesto 15 km liber - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2367 Krueger Simen Hegstad - Bolshunov Alexander 18.01.2020 12:15 0:1 2
2378 Roethe Sjur - Holund Hans Christer 18.01.2020 12:15 1:0 1
2380 Niskanen Iivo - Burman Jens 18.01.2020 12:15 1:0 1
2381 Boegl Lucas - Parisse Clement 18.01.2020 12:15 0:1 2
2382 Iversen Emil - Klaebo Juhannes Hoesflot 18.01.2020 12:15 0:1 2
  Schi / Schi Fond feminin Nove Mesto 10 km liber    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2395 Johaug Therese 18.01.2020 10:45 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
2397 Oestberg Ingvild Flugstad 18.01.2020 10:45 6: 1-6, 1-10
2398 Andersson Ebba 18.01.2020 10:45 9: 1-10
2400 Weng Heidi 18.01.2020 10:45 3: 1-3, 1-6, 1-10
2403 Diggins Jessica 18.01.2020 10:45 4: 1-6, 1-10
2417 Nepryaeva Natalia 18.01.2020 10:45 2: 1-3, 1-6, 1-10
2426 Parmakoski Krista 18.01.2020 10:45 7: 1-10
2431 Haga Ragnhild 18.01.2020 10:45 5: 1-6, 1-10
2433 Razymova Katerina 18.01.2020 10:45 10: 1-10
2439 Lundgren Moa 18.01.2020 10:45 8: 1-10
  Schi / Schi Fond feminin Nove Mesto 10 km liber - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2448 Andersson Ebba - Diggins Jessica 18.01.2020 10:45 0:1 2
2449 Johaug Therese - Oestberg Ingvild Flugstad 18.01.2020 10:45 1:0 1
2450 Weng Heidi - Nepryaeva Natalia 18.01.2020 10:45 0:1 2
2451 Parmakoski Krista - Stadlober Teresa 18.01.2020 10:45 1:0 1
2452 Kalla Charlotte - Razymova Katerina 18.01.2020 10:45 0:1 2
2453 Maubet Bjornsen Sadie - Brennan Rosie 18.01.2020 10:45 0:1 2
2454 Novakova Petra - Claudel Delphine 18.01.2020 10:45 0:1 2
2461 Smedaas Magni - Lundgren Moa 18.01.2020 10:45 0:1 2
  Schi / Biatlon masculin Ruhpolding - 10 km Sprint    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
34288 Fourcade Martin 16.01.2020 15:30 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
34298 Fillon Maillet Quentin 16.01.2020 15:30 2: 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
34299 Jacquelin Emilien 16.01.2020 15:30 12: 1-15
34300 Desthieux Simon 16.01.2020 15:30 5: 1-6, 1-10, 1-15
34301 Kuehn Johannes 16.01.2020 15:30 9: 1-10, 1-15
34302 Doll Benedikt 16.01.2020 15:30 3: 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
34303 Loginov Alexander 16.01.2020 15:30 11: 1-15
34304 Christiansen Vetle Sjaastad 16.01.2020 15:30 4: 1-6, 1-10, 1-15
34310 Samuelsson Sebastian 16.01.2020 15:30 15: 1-15
34311 Claude Fabien 16.01.2020 15:30 5: 1-6, 1-10, 1-15
34312 Pidruchnyi Dmytro 16.01.2020 15:30 10: 1-10, 1-15
34314 Guigonnat Antonin 16.01.2020 15:30 13: 1-15
34319 Fak Jakov 16.01.2020 15:30 14: 1-15
  Schi / Biatlon masculin Ruhpolding - 10 km Sprint - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
30335 Fourcade Martin - Peiffer Arnd 16.01.2020 15:30 1:0 1
30336 Boe Tarjei - Desthieux Simon 16.01.2020 15:30 0:1 2
30340 Boe Tarjei - Loginov Alexander 16.01.2020 15:30 0:1 2
30341 Boe Tarjei - Peiffer Arnd 16.01.2020 15:30 0:1 2
30360 Fourcade Martin - Desthieux Simon 16.01.2020 15:30 1:0 1
30364 Fourcade Martin - Boe Tarjei 16.01.2020 15:30 1:0 1
30366 Fourcade Martin - Loginov Alexander 16.01.2020 15:30 1:0 1
  Schi / Biatlon masculin Ruhpolding - 4x7.5 km Stafeta    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
31200 Franta 18.01.2020 15:15 1: 1-1, 1-2, 1-3, 1-5, 1-8
31201 Norvegia 18.01.2020 15:15 2: 1-2, 1-3, 1-5, 1-8
31204 Germania 18.01.2020 15:15 5: 1-5, 1-8
31205 Rusia 18.01.2020 15:15 4: 1-5, 1-8
31224 Austria 18.01.2020 15:15 3: 1-3, 1-5, 1-8
31228 Ucraina 18.01.2020 15:15 8: 1-8
31237 Belarus 18.01.2020 15:15 6: 1-8
31283 Slovenia 18.01.2020 15:15 7: 1-8
  Schi / Biatlon masculin Ruhpolding - 4x7.5 km Stafeta - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
31297 Franta - Norvegia 18.01.2020 15:15 1:0 1
31298 Germania - Rusia 18.01.2020 15:15 0:1 2
31305 Austria - Suedia 18.01.2020 15:15 1:0 1
31307 Ucraina - Cehia 18.01.2020 15:15 1:0 1
31310 Italia - Elvetia 18.01.2020 15:15 1:0 1
31311 Belarus - Slovenia 18.01.2020 15:15 1:0 1
31314 SUA - Canada 18.01.2020 15:15 1:0 1
  Schi / Biatlon feminin Ruhpolding - 4x6 km Stafeta    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
32066 Norvegia 17.01.2020 15:30 1: 1-1, 1-2, 1-3, 1-5, 1-8
32075 Suedia 17.01.2020 15:30 5: 1-5, 1-8
32076 Germania 17.01.2020 15:30 4: 1-5, 1-8
32077 Franta 17.01.2020 15:30 2: 1-2, 1-3, 1-5, 1-8
32081 Italia 17.01.2020 15:30 7: 1-8
32088 Elvetia 17.01.2020 15:30 3: 1-3, 1-5, 1-8
32090 Ucraina 17.01.2020 15:30 6: 1-8
32165 Austria 17.01.2020 15:30 8: 1-8
  Schi / Biatlon feminin Ruhpolding - 4x6 km Stafeta - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
32211 Norvegia - Suedia 17.01.2020 15:30 1:0 1
32212 Germania - Franta 17.01.2020 15:30 1:0 1
32215 Italia - Elvetia 17.01.2020 15:30 0:1 2
32216 Ucraina - Belarus 17.01.2020 15:30 1:0 1
32217 Cehia - Rusia 17.01.2020 15:30 0:1 2
32231 Polonia - Austria 17.01.2020 15:30 0:1 2
32232 Canada - Slovacia 17.01.2020 15:30 0:1 2
 
 
 

There was an error:

x

ERROR:

x