Luni, 17.12.2018 01:25:01 - săptămână 51 | Ultima actualizare - 00:01 17.12.2018
 
 
 
 
 
 

Schi » REZULTATE COMPLETE

  Schi / Biatlon masculin Hochfilzen - 10 km Sprint    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1747 Boe J.-Th. 14.12.2018 15:15 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
1750 Fourcade M. 14.12.2018 15:15 2: 1-3, 1-6, 1-10
1751 Eberhard J. 14.12.2018 15:15 6: 1-6, 1-10
1760 Doll B. 14.12.2018 15:15 3: 1-3, 1-6, 1-10
1761 Loginov A. 14.12.2018 15:15 8: 1-10
1766 Guigonnat A. 14.12.2018 15:15 4: 1-6, 1-10
1783 Desthieux S. 14.12.2018 15:15 7: 1-10
1785 Fak J. 14.12.2018 15:15 9: 1-10
1793 Peiffer A. 14.12.2018 15:15 5: 1-6, 1-10
  Schi / Biatlon masculin Hochfilzen - 10 km Sprint Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1798 Bjoentegaard E. - LAbee-Lund H. 14.12.2018 15:15 0:1 2
1799 Boe Tarjei - Peiffer A. 14.12.2018 15:15 0:1 2
1800 Desthieux S. - Hofer L. 14.12.2018 15:15 1:0 1
1802 Eberhard J. - Doll B. 14.12.2018 15:15 0:1 2
1805 Fak J. - Landertinger D. 14.12.2018 15:15 1:0 1
1806 Fourcade M. - Boe J.-Th. 14.12.2018 15:15 0:1 2
1807 Krcmar M. - Eder S. 14.12.2018 15:15 0:1 2
1808 Schempp S. - Samuelsson S. 14.12.2018 15:15 0:1 2
1809 Weger B. - Fillon-Maillet Q. 14.12.2018 15:15 1:0 1
  Schi / Alta Badia slalom urias masculin    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2745 Hirscher M. 16.12.2018 11:00 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
2748 Pinturault A. 16.12.2018 11:00 3: 1-3, 1-6, 1-10
2749 Olsson M. 16.12.2018 11:00 6: 1-6, 1-10
2750 Meillard L. 16.12.2018 11:00 8: 1-10
2751 Kranjec Z. 16.12.2018 11:00 9: 1-10
2752 Feller M. 16.12.2018 11:00 4: 1-6, 1-10
2755 Ford T. 16.12.2018 11:00 5: 1-6, 1-10
2757 Muffat Jeandet V. 16.12.2018 11:00 9: 1-10
  Schi / Alta Badia slalom urias masculin - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2758 Hirscher M. - Kristoffersen H. 16.12.2018 11:00 1:0 1
2759 Hirscher M. - Luitz S. 16.12.2018 11:00 1:0 1
2760 Hirscher M. - Pinturault A. 16.12.2018 11:00 1:0 1
2761 Hirscher M. - Olsson M. 16.12.2018 11:00 1:0 1
2762 Kristoffersen H. - Luitz S. 16.12.2018 11:00 1:0 1
2763 Kristoffersen H. - Olsson M. 16.12.2018 11:00 0:1 2
2764 Kristoffersen H. - Meillard L. 16.12.2018 11:00 0:1 2
2765 Luitz S. - Pinturault A. 16.12.2018 11:00 0:1 2
2766 Luitz S. - Kranjec Z. 16.12.2018 11:00 0:1 2
2767 Pinturault A. - Feller M. 16.12.2018 11:00 1:0 1
2768 Pinturault A. - Ligety T. 16.12.2018 11:00 1:0 1
2769 Olsson M. - Meillard L. 16.12.2018 11:00 1:0 1
2770 Olsson M. - Ford T. 16.12.2018 11:00 0:1 2
2771 Meillard L. - Kranjec Z. 16.12.2018 11:00 1:0 1
2772 Meillard L. - Faivre M. 16.12.2018 11:00 1:0 1
  Schi / Val Gardena Super G masculin    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1232 Jansrud K. 14.12.2018 13:00 3: 1-3, 1-6, 1-10
1233 Svindal A.L. 14.12.2018 13:00 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
1236 Kilde A.A. 14.12.2018 13:00 5: 1-6, 1-10
1238 Mayer M. 14.12.2018 13:00 7: 1-10
1239 Reichelt H. 14.12.2018 13:00 9: 1-10
1273 Innerhofer C. 14.12.2018 13:00 2: 1-3, 1-6, 1-10
1275 Ferstl J. 14.12.2018 13:00 6: 1-6, 1-10
  Schi / Val Gardena Coborare masculin    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2889 Svindal A.L. 15.12.2018 12:45 7: 1-8
2890 Franz M. 15.12.2018 12:45 2: 1-2, 1-3, 1-5, 1-8
2892 Feuz B. 15.12.2018 12:45 3: 1-3, 1-5, 1-8
2893 Nyman S. 15.12.2018 12:45 5: 1-5, 1-8
2896 Ganong T. 15.12.2018 12:45 6: 1-8
2897 Mayer C. 15.12.2018 12:45 NU S-A JUCAT -
2900 Caviezel M. 15.12.2018 12:45 8: 1-8
2903 Kilde A.A. 15.12.2018 12:45 1: 1-1, 1-2, 1-3, 1-5, 1-8
2904 Bennett B. 15.12.2018 12:45 4: 1-5, 1-8
  Schi / Val Gardena Coborare masculin - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2906 Jansrud K. - Feuz B. 15.12.2018 12:45 0:1 2
2907 Innerhofer C. - Kriechmayr V. 15.12.2018 12:45 1:0 1
2908 Franz M. - Svindal A.L. 15.12.2018 12:45 1:0 1
2909 Clarey J. - Janka C. 15.12.2018 12:45 1:0 1
2910 Caviezel M. - Paris D. 15.12.2018 12:45 1:0 1
2911 Reichelt H. - Bennett B. 15.12.2018 12:45 0:1 2
2912 Kroell J. - Sander A. 15.12.2018 12:45 0:1 2
2913 Nyman S. - Ganong T. 15.12.2018 12:45 1:0 1
2914 Kilde A.A. - Striedinger O. 15.12.2018 12:45 1:0 1
2915 Mayer M. - Theaux A. 15.12.2018 12:45 0:1 2
  Schi / Schi Fond masculin Davos Sprint Liber    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
36983 Pellegrino F. 15.12.2018 12:40 2: 1-2, 1-3, 1-6, 1-10
36984 Klaebo J.H. 15.12.2018 12:40 1: 1-1, 1-2, 1-3, 1-6, 1-10
36987 Chanavat L. 15.12.2018 12:40 4: 1-6, 1-10
36988 Retivykh G. 15.12.2018 12:40 6: 1-6, 1-10
36989 Brandsdal E. 15.12.2018 12:40 5: 1-6, 1-10
36993 Taugbol H.S. 15.12.2018 12:40 7: 1-10
36994 Halfvarsson C. 15.12.2018 12:40 10: 1-10
  Schi / Schi Fond masculin Davos Sprint Liber - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
36978 Brandsdal E. - Retivykh G. 15.12.2018 12:40 1:0 1
36979 Chanavat L. - Jouve R. 15.12.2018 12:40 1:0 1
36980 Klaebo J.H. - Pellegrino F. 15.12.2018 12:40 1:0 1
36981 Harvey A. - Peterson T. 15.12.2018 12:40 1:0 1
  Schi / Schi Fond masculin Davos 15 km Liber    
Castigator
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1107 Bolshunov A. 16.12.2018 12:30 NU S-A JUCAT -
1128 Belov E. 16.12.2018 12:30 1: DA
  Schi / Schi Fond masculin Davos 15 km Liber - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1168 Sundby J.M. - Melnichenko A. 16.12.2018 12:30 1:0 1
1169 Spitsov D. - Cologna D. 16.12.2018 12:30 1:0 1
1181 Bolshunov A. - Harvey A. 16.12.2018 12:30 NU S-A JUCAT -
  Schi / Schi Fond feminin Davos Sprint Liber    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2978 Nilsson S. 15.12.2018 12:00 1: 1-1, 1-2, 1-3, 1-6, 1-10
2983 Dahlqvist M. 15.12.2018 12:00 3: 1-3, 1-6, 1-10
2985 Caldwell S. 15.12.2018 12:00 2: 1-2, 1-3, 1-6, 1-10
2986 Oestberg I.F. 15.12.2018 12:00 10: 1-10
  Schi / Schi Fond feminin Davos Sprint Liber - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2973 Bjornsen S. - Matveeva N. 15.12.2018 12:00 1:0 1
2974 Falla C.M. - Nilsson S. 15.12.2018 12:00 0:1 2
2975 Falk H. - Dahlqvist M. 15.12.2018 12:00 0:1 2
2976 Oestberg I.F. - Parmakoski K. 15.12.2018 12:00 0:1 2
2977 Sundling J. - Diggins J. 15.12.2018 12:00 1:0 1
  Schi / Schi Fond feminin Davos 10 km Liber    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2990 Johaug T. 16.12.2018 10:30 1: 1-1, 1-2, 1-3, 1-6, 1-10
2991 Oestberg I.F. 16.12.2018 10:30 2: 1-2, 1-3, 1-6, 1-10
2992 Andersson E. 16.12.2018 10:30 4: 1-6, 1-10
2993 Parmakoski K. 16.12.2018 10:30 3: 1-3, 1-6, 1-10
2995 Diggins J. 16.12.2018 10:30 5: 1-6, 1-10
2996 Stadlober T. 16.12.2018 10:30 7: 1-10
2997 Sedova A. 16.12.2018 10:30 8: 1-10
2998 Nepryaeva N. 16.12.2018 10:30 9: 1-10
36974 Bjornsen S. 16.12.2018 10:30 NU S-A JUCAT -
  Schi / Schi Fond feminin Davos 10 km Liber - Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1188 Andersson E. - Parmakoski K. 16.12.2018 10:30 0:1 2
1190 Haga R. - Stadlober T. 16.12.2018 10:30 0:1 2
36975 Andersson E. - Oestberg I.F. 16.12.2018 10:30 0:1 2
36976 Bjornsen S. - Roponen R-L. 16.12.2018 10:30 NU S-A JUCAT -
36977 Diggins J. - Sedova A. 16.12.2018 10:30 1:0 1
  Schi / Sarituri masculin Engelberg HS140 - etapa 1    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2151 Hayboeck M. 15.12.2018 16:00 10: 1-10, 1-15
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2116 Kobayashi R. 15.12.2018 16:00 7: 1-10, 1-15
2117 Kraft S. 15.12.2018 16:00 8: 1-10, 1-15
2120 Stoch K. 15.12.2018 16:00 9: 1-10, 1-15
2127 Forfang J.A. 15.12.2018 16:00 4: 1-6, 1-10, 1-15
2128 Zyla P. 15.12.2018 16:00 2: 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
2135 Geiger K. 15.12.2018 16:00 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
2149 Leyhe S. 15.12.2018 16:00 6: 1-6, 1-10, 1-15
2214 Klimov E. 15.12.2018 16:00 5: 1-6, 1-10, 1-15
2262 Kubacki D. 15.12.2018 16:00 13: 1-15
2299 Wellinger A. 15.12.2018 16:00 14: 1-15
2300 Zajc T. 15.12.2018 16:00 12: 1-15
2339 Aalto A. 15.12.2018 16:00 15: 1-15
  Schi / Sarituri masculin Engelberg HS140 - etapa 1 duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2340 Kobayashi R. - Kraft S. 15.12.2018 16:00 1:0 1
2344 Stoch K. - Johansson R. 15.12.2018 16:00 1:0 1
2345 Zyla P. - Geiger K. 15.12.2018 16:00 0:1 2
2347 Leyhe S. - Prevc D. 15.12.2018 16:00 1:0 1
2357 Klimov E. - Kubacki D. 15.12.2018 16:00 1:0 1
2359 Prevc P. - Hayboeck M. 15.12.2018 16:00 0:1 2
  Schi / Sarituri masculin Engelberg HS140 - etapa 2    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1258 Kobayashi R. 16.12.2018 13:50 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
1265 Zyla P. 16.12.2018 13:50 2: 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
1267 Stoch K. 16.12.2018 13:50 3: 1-3, 1-6, 1-10, 1-15
1269 Geiger K. 16.12.2018 13:50 4: 1-6, 1-10, 1-15
1277 Forfang J.A. 16.12.2018 13:50 15: 1-15
1280 Kraft S. 16.12.2018 13:50 12: 1-15
1282 Leyhe S. 16.12.2018 13:50 11: 1-15
1288 Huber D. 16.12.2018 13:50 NU S-A JUCAT -
1296 Klimov E. 16.12.2018 13:50 8: 1-10, 1-15
1297 Johansson R. 16.12.2018 13:50 7: 1-10, 1-15
1312 Freitag R. 16.12.2018 13:50 NU S-A JUCAT -
1313 Eisenbichler M. 16.12.2018 13:50 6: 1-6, 1-10, 1-15
1318 Kubacki D. 16.12.2018 13:50 5: 1-6, 1-10, 1-15
1339 Aalto A. 16.12.2018 13:50 10: 1-10, 1-15
1340 Koudelka R. 16.12.2018 13:50 9: 1-10, 1-15
  Schi / Sarituri masculin Engelberg HS140 - etapa 2 duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1346 Kobayashi R. - Zyla P. 16.12.2018 13:50 1:0 1
1350 Stoch K. - Geiger K. 16.12.2018 13:50 1:0 1
1367 Forfang J.A. - Kraft S. 16.12.2018 13:50 NU S-A JUCAT -
1382 Leyhe S. - Freitag R. 16.12.2018 13:50 NU S-A JUCAT -
1436 Huber D. - Klimov E. 16.12.2018 13:50 NU S-A JUCAT -
1459 Johansson R. - Prevc D. 16.12.2018 13:50 1:0 1
1466 Zajc T. - Aalto A. 16.12.2018 13:50 0:1 2
1531 Koudelka R. - Granerud H.E. 16.12.2018 13:50 1:0 1
1536 Kubacki D. - Wellinger A. 16.12.2018 13:50 1:0 1
  Schi / Biatlon masculin Hochfilzen - 12.5 km Urmarire    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2916 Boe J.-Th. 15.12.2018 15:45 9: 1-10
2917 Fourcade M. 15.12.2018 15:45 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
2920 Peiffer A. 15.12.2018 15:45 2: 1-3, 1-6, 1-10
2921 Eberhard J. 15.12.2018 15:45 4: 1-6, 1-10
2924 Loginov A. 15.12.2018 15:45 7: 1-10
2925 Hofer L. 15.12.2018 15:45 5: 1-6, 1-10
2927 Weger B. 15.12.2018 15:45 6: 1-6, 1-10
  Schi / Biatlon masculin Hochfilzen - 12.5 km Urmarire Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2931 Eder S. - Landertinger D. 15.12.2018 15:45 1:0 1
2932 Doll B. - Eberhard J. 15.12.2018 15:45 0:1 2
2933 Peiffer A. - Guigonnat A. 15.12.2018 15:45 1:0 1
2934 Hofer L. - Weger B. 15.12.2018 15:45 1:0 1
2935 Boe J.-Th. - Fourcade M. 15.12.2018 15:45 0:1 2
  Schi / Biatlon masculin Hochfilzen - 4x7.5 km Stafeta    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
37146 Norvegia 16.12.2018 15:00 2: 1-2, 1-3, 1-5, 1-8
37147 Germania 16.12.2018 15:00 3: 1-3, 1-5, 1-8
37148 Austria 16.12.2018 15:00 4: 1-5, 1-8
37149 Rusia 16.12.2018 15:00 5: 1-5, 1-8
37150 Italia 16.12.2018 15:00 6: 1-8
37152 Elvetia 16.12.2018 15:00 8: 1-8
37153 Cehia 16.12.2018 15:00 7: 1-8
37154 Suedia 16.12.2018 15:00 1: 1-1, 1-2, 1-3, 1-5, 1-8
  Schi / Biatlon masculin Hochfilzen - 4x7.5 km Stafeta Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
37159 Austria - Rusia 16.12.2018 15:00 1:0 1
37160 Franta - Norvegia 16.12.2018 15:00 0:1 2
37161 Italia - Ucraina 16.12.2018 15:00 1:0 1
37162 Franta - Germania 16.12.2018 15:00 0:1 2
37163 Norvegia - Germania 16.12.2018 15:00 1:0 1
37164 Elvetia - Cehia 16.12.2018 15:00 0:1 2
  Schi / Biatlon feminin Hochfilzen - 10 km Urmarire    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2936 Wierer D. 15.12.2018 12:30 3: 1-3, 1-6, 1-10
2937 Makarainen K. 15.12.2018 12:30 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
2938 Vittozi L. 15.12.2018 12:30 6: 1-6, 1-10
2940 Fialkova P. 15.12.2018 12:30 2: 1-3, 1-6, 1-10
2941 Hojnisz M. 15.12.2018 12:30 4: 1-6, 1-10
2942 Kuzmina A. 15.12.2018 12:30 5: 1-6, 1-10
2944 Starykh I. 15.12.2018 12:30 8: 1-10
2945 Hildebrand F. 15.12.2018 12:30 9: 1-10
  Schi / Biatlon feminin Hochfilzen - 10 km Urmarire Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2947 Eckhoff T. - Kuzmina A. 15.12.2018 12:30 0:1 2
2948 Makarainen K. - Wierer D. 15.12.2018 12:30 1:0 1
2949 Pidhrushna O. - Vitkova V. 15.12.2018 12:30 0:1 2
2950 Vittozi L. - Fialkova P. 15.12.2018 12:30 1:0 1
2951 Frolina A - Simon J. 15.12.2018 12:30 0:1 2
2952 Hauser L.T. - Hildebrand F. 15.12.2018 12:30 0:1 2
2953 Aymonier C. - Sanfilippo F. 15.12.2018 12:30 0:1 2
2954 Bescond A. - Preuss F. 15.12.2018 12:30 0:1 2
2956 Hinz V. - Tandrevold I. 15.12.2018 12:30 0:1 2
  Schi / Biatlon feminin Hochfilzen - 4x6 km Stafeta    
Clasare
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2492 Italia 16.12.2018 12:15 1: 1-1, 1-3, 1-6, 1-10
2499 Franta 16.12.2018 12:15 3: 1-3, 1-6, 1-10
2500 Germania 16.12.2018 12:15 7: 1-10
2501 Norvegia 16.12.2018 12:15 6: 1-6, 1-10
2502 Suedia 16.12.2018 12:15 2: 1-3, 1-6, 1-10
2503 Ucraina 16.12.2018 12:15 8: 1-10
2505 Rusia 16.12.2018 12:15 4: 1-6, 1-10
2507 Cehia 16.12.2018 12:15 9: 1-10
2510 Austria 16.12.2018 12:15 10: 1-10
  Schi / Biatlon feminin Hochfilzen - 4x6 km Stafeta Duel    
Duel
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2557 Cehia - Elvetia 16.12.2018 12:15 1:0 1
2558 Suedia - Rusia 16.12.2018 12:15 1:0 1
2559 Italia - Franta 16.12.2018 12:15 1:0 1
2560 Franta - Norvegia 16.12.2018 12:15 1:0 1
2561 Italia - Germania 16.12.2018 12:15 1:0 1
2562 Germania - Norvegia 16.12.2018 12:15 0:1 2
 
 
 

There was an error:

x

ERROR:

x