Duminică, 25.08.2019 10:58:01 - săptămână 34 | Ultima actualizare - 10:55 25.08.2019
 
 
 
 
 
 

Hochei » REZULTATE COMPLETE

  Hochei / Meci amical intertari feminin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1031 Japonia - Finlanda 23.08.2019 15:00 1:3 2, X2, 12
1033 Rusia - Cehia 23.08.2019 15:15 6:1 1, 1X, 12
1054 Japonia - Cehia 24.08.2019 10:30 6:3 1, 1X, 12
1061 Finlanda - Rusia 24.08.2019 13:00 4:2 1, 1X, 12
Pariuri speciale
Cine castiga meciul | Total goluri | Prima perioada | A doua perioada | A treia perioada | Prima perioada total goluri | TOATE
Cine castiga meciul Hochei / Meci amical intertari feminin
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
10312 Japonia - Finlanda 23.08.2019 15:00 1:3 2
10332 Rusia - Cehia 23.08.2019 15:15 6:1 1
10542 Japonia - Cehia 24.08.2019 10:30 6:3 1
10612 Finlanda - Rusia 24.08.2019 13:00 4:2 1
Total goluri Hochei / Meci amical intertari feminin
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
10310 Japonia - Finlanda 23.08.2019 15:00 1:3 S4.5, S5.5, S6.5
10330 Rusia - Cehia 23.08.2019 15:15 6:1 P4.5, P5.5, P6.5
10540 Japonia - Cehia 24.08.2019 10:30 6:3 P4.5, P5.5, P6.5
10610 Finlanda - Rusia 24.08.2019 13:00 4:2 P4.5, P5.5, S6.5
Prima perioada Hochei / Meci amical intertari feminin
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
10318 Japonia - Finlanda 23.08.2019 15:00 0:1 Pp2, PpX2, Pp12
10338 Rusia - Cehia 23.08.2019 15:15 2:1 Pp1, Pp1X, Pp12
10548 Japonia - Cehia 24.08.2019 10:30 2:0 Pp1, Pp1X, Pp12
10618 Finlanda - Rusia 24.08.2019 13:00 2:1 Pp1, Pp1X, Pp12
A doua perioada Hochei / Meci amical intertari feminin
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
10313 Japonia-Finlanda 23.08.2019 15:00 1:0 Dp1, Dp1X, Dp12
10333 Rusia-Cehia 23.08.2019 15:15 1:0 Dp1, Dp1X, Dp12
10543 Japonia-Cehia 24.08.2019 10:30 0:1 Dp2, DpX2, Dp12
10613 Finlanda-Rusia 24.08.2019 13:00 1:1 DpX, Dp1X, DpX2
A treia perioada Hochei / Meci amical intertari feminin
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
10315 Japonia-Finlanda 23.08.2019 15:00 0:2 Tp2, TpX2, Tp12
10335 Rusia-Cehia 23.08.2019 15:15 3:0 Tp1, Tp1X, Tp12
10545 Japonia-Cehia 24.08.2019 10:30 4:2 Tp1, Tp1X, Tp12
10615 Finlanda-Rusia 24.08.2019 13:00 1:0 Tp1, Tp1X, Tp12
Prima perioada total goluri Hochei / Meci amical intertari feminin
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
10311 0/Japonia-Finlanda 23.08.2019 15:00 0:1 S
10331 0/Rusia-Cehia 23.08.2019 15:15 2:1 P
10541 0/Japonia-Cehia 24.08.2019 10:30 2:0 P
10611 0/Finlanda-Rusia 24.08.2019 13:00 2:1 P
  Hochei / Meci amical intercluburi Meciurile se pot juca si pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! Prelungirile nu se iau in calcul!    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1116 T.Chelyabinsk - HC R.S. Kunlun 22.08.2019 13:00 3:3 X, 1X, X2
1986 Loko-Junior Yaroslavl - HK Belgorod 22.08.2019 13:00 2:2 X, 1X, X2
1113 Dyn.Moscova - Vityaz P. 22.08.2019 15:00 4:1 1, 1X, 12
1115 Omsk - Cherepovec 22.08.2019 15:00 1:1 X, 1X, X2
1112 A.Yekaterinburg - Din.Minsk 22.08.2019 15:30 6:0 1, 1X, 12
1110 Nice - Michalovce 22.08.2019 16:00 1:2 2, X2, 12
1106 Magnitogorsk - Novosibirsk 22.08.2019 17:00 6:0 1, 1X, 12
1104 Usti nad Labem - Benatky 22.08.2019 18:00 7:4 1, 1X, 12
1105 Trinec - Olomouc 22.08.2019 18:00 2:2 X, 1X, X2
1989 Turku PS - Ilves 22.08.2019 18:00 3:2 1, 1X, 12
1097 Trebic - Prostejov 22.08.2019 18:30 2:4 2, X2, 12
1098 Liberec - A.Khabarovsk 22.08.2019 18:30 4:1 1, 1X, 12
1101 HC Klatovy - Plzen 22.08.2019 18:30 1:11 2, X2, 12
1987 Lukko - Vaxjo 22.08.2019 18:30 4:5 2, X2, 12
1988 Slavia P. - Briancon 22.08.2019 18:30 3:1 1, 1X, 12
1990 Sapko - Jukurit 22.08.2019 18:30 4:4 X, 1X, X2
1085 Zlin - K.Brno 22.08.2019 19:00 1:2 2, X2, 12
1086 Havirov - Trencin 22.08.2019 19:00 2:3 2, X2, 12
1088 K.Vary - Kladno 22.08.2019 19:00 7:1 1, 1X, 12
1090 Litomerice - Chomutov 22.08.2019 19:00 4:3 1, 1X, 12
1092 Znojmo - Vitkovice 22.08.2019 19:00 3:7 2, X2, 12
1075 CSKA Moscova - Spartak M. 22.08.2019 19:15 5:2 1, 1X, 12
1068 HC Sochi - N.Novgorod 22.08.2019 19:30 3:1 1, 1X, 12
1073 Lok.Yaroslavl - AK Bars Kazan 22.08.2019 19:30 2:4 2, X2, 12
1991 Valerenga - Sarpsborg 22.08.2019 19:30 2:2 X, 1X, X2
1063 Lulea - Skelleftea 22.08.2019 20:00 3:1 1, 1X, 12
1064 Rogle - Linkoping 22.08.2019 20:00 4:0 1, 1X, 12
1065 Frolunda - Leksands 22.08.2019 20:00 5:2 1, 1X, 12
1066 DVTK - Kosice 22.08.2019 20:00 2:4 2, X2, 12
1992 AIK Stockholm - Sodertalje 22.08.2019 20:00 6:4 1, 1X, 12
1993 Brynas - Assat P. 22.08.2019 20:00 4:2 1, 1X, 12
1994 Bayreuth - Sokolov 22.08.2019 20:30 2:5 2, X2, 12
1060 Lugano - B.Astana 22.08.2019 20:45 7:3 1, 1X, 12
1034 T.Chelyabinsk - Novosibirsk 23.08.2019 13:00 2:1 1, 1X, 12
1043 Omsk - Jokerit 23.08.2019 15:00 3:4 2, X2, 12
1044 Cracovia - DVTK 23.08.2019 16:00 2:3 2, X2, 12
1072 KooKoo - Jyvaskyla 23.08.2019 16:00 1:5 2, X2, 12
1049 Pardubice - Zvolen 23.08.2019 17:00 6:4 1, 1X, 12
1050 Magnitogorsk - HC R.S. Kunlun 23.08.2019 17:00 3:2 1, 1X, 12
1080 Sarmaty O. - HK Orenburg 23.08.2019 17:00 2:0 1, 1X, 12
1051 Villach - Fehervar AV19 23.08.2019 17:30 2:1 1, 1X, 12
1052 Prostejov - G.Tychy 23.08.2019 18:00 6:0 1, 1X, 12
1053 HC RT Torax Poruba - Dubnica 23.08.2019 18:00 6:1 1, 1X, 12
1093 Ujpest B. - Stavanger 23.08.2019 18:00 1:10 2, X2, 12
34704 Kassel - Crimmitschau 23.08.2019 18:00 2:6 2, X2, 12
34705 Lahti - Vaxjo 23.08.2019 18:30 4:3 1, 1X, 12
1096 Kettera - SaiPa 23.08.2019 19:00 4:3 1, 1X, 12
1055 St.Petersburg - HC Sochi 23.08.2019 19:30 3:1 1, 1X, 12
1056 Farjestad - Leksands 23.08.2019 20:00 5:1 1, 1X, 12
1058 Poprad - Michalovce 23.08.2019 20:00 2:2 X, 1X, X2
1067 Skelleftea - IF Bjorkloven 23.08.2019 20:00 3:0 1, 1X, 12
34706 Kaufbeuren - Mulhouse 23.08.2019 20:00 11:3 1, 1X, 12
34707 Karlskoga - Vita Hasten 23.08.2019 20:00 1:2 2, X2, 12
34708 Innsbruck - Ravensburg 23.08.2019 20:15 4:3 1, 1X, 12
1071 Viena C. - Eisbaren 23.08.2019 20:30 8:3 1, 1X, 12
1141 Tolzer L. - Riessersee 23.08.2019 20:30 9:1 1, 1X, 12
34709 Mannheim - G.Servette 23.08.2019 20:30 5:4 1, 1X, 12
34710 Iserlohn - Dusseldorf 23.08.2019 20:30 2:5 2, X2, 12
34711 Zug - Schwenninger 23.08.2019 20:45 3:0 1, 1X, 12
34712 GCK Lions - Bregenzerwald 23.08.2019 21:00 7:4 1, 1X, 12
1155 V.Pusteria - Rosenheim 23.08.2019 21:30 0:3 2, X2, 12
1156 Cortina - Gherdeina 23.08.2019 22:00 6:1 1, 1X, 12
38312 Cherepovec - N.Novgorod 24.08.2019 11:00 1:5 2, X2, 12
1114 D.Penza - CSK Vvs Samara 24.08.2019 13:00 1:2 2, X2, 12
1122 HC Sokol Novocheboksars - Chaika NN 24.08.2019 13:00 2:4 2, X2, 12
38311 Din.Riga - Din.Minsk 24.08.2019 13:00 3:1 1, 1X, 12
38309 CSKA Moscova - Vityaz P. 24.08.2019 15:30 0:5 2, X2, 12
1126 Mora - Storhamar 24.08.2019 16:00 1:2 2, X2, 12
1127 Cracovia - Kosice 24.08.2019 16:00 5:3 1, 1X, 12
2432 Linkoping - Oskarshamn 24.08.2019 16:00 1:3 2, X2, 12
1131 Brynas - Djurgarden 24.08.2019 17:00 4:2 1, 1X, 12
1133 Frolunda - Farjestad 24.08.2019 17:00 3:1 1, 1X, 12
38310 Lok.Yaroslavl - A.Yekaterinburg 24.08.2019 17:00 3:0 1, 1X, 12
1140 Grenoble - Fehervar AV19 24.08.2019 17:30 3:3 X, 1X, X2
2433 Straubing - Dornbirn 24.08.2019 18:30 5:0 1, 1X, 12
2434 Rapperswil - Ambri P. 24.08.2019 18:30 5:1 1, 1X, 12
2435 Frankfurt L. - Heilbronner 24.08.2019 19:00 2:6 2, X2, 12
38313 Spartak M. - Dyn.Moscova 24.08.2019 19:15 1:4 2, X2, 12
1145 Poprad - Nice 24.08.2019 20:00 4:2 1, 1X, 12
2442 HV 71 - G.Servette 24.08.2019 21:00 1:0 1, 1X, 12
 
 
 

There was an error:

x

ERROR:

x