Vineri, 22.02.2019 03:11:01 - săptămână 08 | Ultima actualizare - 00:21 22.02.2019
 
 
 
 
 
 

Badminton » REZULTATE COMPLETE

  Badminton / Spania Masters 2019 masculin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1925 Axelsen V. - LU Chia Hung 20.02.2019 15:20 2:0 1
1927 Cheam J.W. - Jayaram A. 20.02.2019 15:20 1:2 2
1936 Parupalli K. - Wong W.K. 20.02.2019 16:00 2:0 1
1937 Jorgensen JO - Yew L.K. 20.02.2019 16:00 0:2 2
1688 Ren Pengbo - De Oliveira Y. 20.02.2019 16:40 2:0 1
1944 Penalver L. E. - Varma S. 20.02.2019 16:40 0:2 2
1675 Vittinghus H.K.S - Popov, Christo 20.02.2019 17:20 2:1 1
1676 Abian P - Schaefer K. 20.02.2019 17:20 2:0 1
1950 Saensomboonsuk T - Popov T.J. 20.02.2019 18:00 2:0 1
1957 Zilberman M. - Ouseph R. 20.02.2019 18:00 1:2 2
1687 Zainuddin I Z - Malkov V. 20.02.2019 18:40 0:2 2
1958 Lee C.Y. - Antonsen A. 20.02.2019 18:40 0:2 2
1678 Heino, Iikka - Dey S. 20.02.2019 19:20 2:1 1
1969 Rouxel E. - Wang T.W. 20.02.2019 19:20 1:2 2
1679 Junpeng Z. - Claerbout L. 20.02.2019 20:00 2:0 1
1686 Ho-Shue J.A. - Zhou Z. 20.02.2019 20:00 1:2 2
1837 Saensomboonsuk T - Ouseph R. 21.02.2019 12:40 1:2 2
1838 Vittinghus H.K.S - Abian P 21.02.2019 12:40 1:2 2
1839 Axelsen V. - Jayaram A. 21.02.2019 13:30 2:0 1
1842 Yew L.K. - Parupalli K. 21.02.2019 16:00 2:1 1
  Badminton / Spania Masters 2019 feminin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1972 Hartawan R - Tam B. 20.02.2019 15:20 2:1 1
1907 Po P Y - Chi, Natalie 20.02.2019 16:00 0:2 2
1980 Agrey M. - Eijbergen S 20.02.2019 16:00 2:0 1
1981 Chiang, Ying LI - Zechiri L. 20.02.2019 16:40 2:0 1
1982 Kjaesfeldt L. - Kosetskaya E 20.02.2019 16:40 2:0 1
1983 Mainaky L.A. - Chen X. 20.02.2019 17:20 NU S-A JUCAT -
1984 Lee CH - Birch C. 20.02.2019 17:20 2:0 1
1988 Sung S.Y. - QI, Xuefei 20.02.2019 18:00 2:1 1
1990 Xuan D. - Gilmour K. 20.02.2019 18:00 2:1 1
1808 Chen S.Y. - LI Yvonne 20.02.2019 18:40 2:1 1
1993 Jaquet S. - Blichfeldt M. 20.02.2019 18:40 0:2 2
1994 Kim, GA Eun - Yeo J.M. 20.02.2019 19:20 0:2 2
1996 Li X. - Polikarpova K 20.02.2019 19:20 2:0 1
1910 Foo Kune K - Cai Y. 20.02.2019 20:00 0:2 2
2013 Kim H.M. - Fitriani F. 20.02.2019 20:00 1:2 2
1854 Agrey M. - Chi, Natalie 21.02.2019 11:00 2:1 1
1855 Han Y. - Hartawan R 21.02.2019 11:50 2:1 1
1857 Kjaesfeldt L. - Chiang, Ying LI 21.02.2019 14:20 2:0 1
1863 Li X. - Yeo J.M. 21.02.2019 15:10 0:2 2
1875 Chen S.Y. - Blichfeldt M. 21.02.2019 16:50 0:2 2
1877 Fitriani F. - Cai Y. 21.02.2019 16:50 0:2 2
1878 Sung S.Y. - Xuan D. 21.02.2019 17:40 0:2 2
1881 Lee CH - Mainaky L.A. 21.02.2019 18:30 0:2 2
  Badminton / Spania Masters 2019 dublu masculin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1175 Ho-Shue J A / Yakura N - Amaya B / Gallardo M 20.02.2019 10:00 2:0 1
1176 Sorensen AK / Rasmussen AS - Chang K-C / PO L-W 20.02.2019 10:00 2:0 1
2014 LEE Y / Wang C L - Chew P / Chew R 20.02.2019 10:40 2:0 1
2016 Boe M / Mogensen C - Alfayate P / Morales J 20.02.2019 11:20 2:0 1
2017 Popov C / Popov T J - Garaga K P / Kapila D 20.02.2019 11:20 0:2 2
2018 Briggs P / Mairs G - GOH S F / Izzuddin N 20.02.2019 12:00 1:2 2
2019 LIN C Y / Yang M T - Belarbi M A / Hamek A 20.02.2019 12:00 2:0 1
2025 Bay-Smidt M / Moelhede L - Lamsfuss M / Seidel M E 20.02.2019 12:40 NU S-A JUCAT -
2026 Kolding M P / Nohr N - LEE J-H / Yang P-H 20.02.2019 12:40 2:1 1
1911 Magee J / Reynolds P - YAO C L / Han Y P 20.02.2019 13:20 0:2 2
2027 Lane B / Vendy S - Gutama S K / Wijaya F 20.02.2019 13:20 0:2 2
2028 Alimov R / Kargaev R - Graalmann H / Jansen J R 20.02.2019 14:00 2:0 1
2029 Arjun M.r. / Shlok R - KIM W H / Seo S J 20.02.2019 14:00 0:2 2
2035 Apisuk I / Viriyangkura T - Daugaard D / Sogaard F 20.02.2019 14:40 0:2 2
2042 Grachev D / Kotsarenko P - Ellis M / Langridge C 20.02.2019 14:40 0:2 2
2601 Boe M / Mogensen C - Garaga K P / Kapila D 21.02.2019 11:00 2:0 1
2621 Sorensen AK / Rasmussen AS - Ho-Shue J A / Yakura N 21.02.2019 11:00 2:0 1
1886 LEE Y / Wang C L - Kaixiang H / Zekang W 21.02.2019 11:50 2:1 1
2433 Daugaard D / Sogaard F - Ellis M / Langridge C 21.02.2019 11:50 0:2 2
2650 LIN C Y / Yang M T - GOH S F / Izzuddin N 21.02.2019 12:40 1:2 2
2649 Kolding M P / Nohr N - Lamsfuss M / Seidel M E 21.02.2019 16:50 1:2 2
2646 Gutama S K / Wijaya F - YAO C L / Han Y P 21.02.2019 17:40 0:2 2
  Badminton / Spania Masters 2019 dublu feminin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1177 Stoeva G / Stoeva S - Haris D D / Kusumah T O 20.02.2019 10:00 2:0 1
1178 Efler L / Herttrich I - Chang C H / Yang C T 20.02.2019 10:00 1:2 2
2113 Bolotova E / Davletova A - Birch C / Smith L 20.02.2019 10:40 2:0 1
2114 Wenjing D / Xueying F - Lucas B / Lucas L 20.02.2019 10:40 2:0 1
2207 Chow M K / Meng Y L - Ilyinskaya M / Zharka Y 20.02.2019 11:20 2:0 1
2215 Cheng C Y / Lee C C - Honderich R / Tsai K 20.02.2019 12:00 2:0 1
2216 KIM S Y / Kong H Y - Delrue D / Palermo L 20.02.2019 12:00 2:0 1
2244 Boje A / Soby R - Chen S Y / Sung S Y 20.02.2019 12:40 2:0 1
2245 Jager A / Petrikowski J - Baek H N / Kim H R 20.02.2019 12:40 0:2 2
2246 HSU Y C / HU L F - Janssens E / Ostermeyer K 20.02.2019 13:20 2:1 1
2269 Santosh S / Dandu P - CAO T / YU X 20.02.2019 13:20 1:2 2
2282 PAI Y P / WU T J - Lencevica L / Romanova J 20.02.2019 14:00 2:0 1
2290 Fankhauser N / Tabeling I - Lefel E / Tran A 20.02.2019 14:00 0:2 2
1912 Garino S / Iversen L - HOO V / Yap C W 20.02.2019 14:40 0:2 2
2304 Goliszewski J / Kaepplein L - Matsuyama N / Shida C 20.02.2019 14:40 1:2 2
2434 HOO V / Yap C W - Matsuyama N / Shida C 21.02.2019 10:00 1:2 2
2651 Bolotova E / Davletova A - Wenjing D / Xueying F 21.02.2019 11:50 0:2 2
2667 Stoeva G / Stoeva S - Chang C H / Yang C T 21.02.2019 12:40 2:1 1
2668 CAO T / YU X - HSU Y C / HU L F 21.02.2019 13:30 0:2 2
2669 KIM S Y / Kong H Y - Cheng C Y / Lee C C 21.02.2019 14:20 2:0 1
2698 Baek H N / Kim H R - Boje A / Soby R 21.02.2019 15:10 2:0 1
2703 PAI Y P / WU T J - Lefel E / Tran A 21.02.2019 15:10 0:2 2
  Badminton / Spania Masters 2019 dublu mixt    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1145 Lane B / Pugh J - Grachev D / Bolotova E 19.02.2019 17:00 2:1 1
1148 Prasetya A E / Islami M G - SEO S J / Chae Y 19.02.2019 17:00 0:2 2
1149 Wang Z / Cao T W - Dremin E / Dimova E 19.02.2019 17:00 2:0 1
1150 Lamsfuss M / Herttrich I - Choi S / Kim S Y 19.02.2019 17:00 1:2 2
1151 Zilberman M / Zilberman S - Rivaldy R / Mentari P H 19.02.2019 17:40 0:2 2
1152 Seidel M E / Linda E - Wang C L / Cheng C Y 19.02.2019 17:40 0:2 2
1154 Ahmad T / Kandow W O - Jansen J R / Ostermeyer K 19.02.2019 17:40 2:0 1
1168 Yakura N / Tsai K - Atrashchenkov V / Zharka Y 19.02.2019 17:40 2:0 1
1169 Alimov R / Davletova A - Chang K-C / Lee C C 19.02.2019 18:20 2:1 1
1170 LEE Y / Yang C T - Ellis M / Smith L 19.02.2019 18:20 0:2 2
1171 Magee S / Magee C - Bay-Smidt M / Soby R 19.02.2019 18:20 2:0 1
1174 Christiansen M / Pedersen C - Gicquel T / Delrue D 19.02.2019 18:20 0:2 2
1852 PO L-W / Chang C H - Yang P-H / HU L F 20.02.2019 20:40 0:2 2
1856 MAK H C / Chau H W - LEE C H / LU C Y 20.02.2019 20:40 2:0 1
1858 Volker J C / Janssens E - Puangpuapech N / Amitrapai S 20.02.2019 20:40 0:2 2
1871 Yang M-T / WU T J - Kargaev R / Vorobeva V 20.02.2019 20:40 2:0 1
1889 Ahmad T / Kandow W O - MAK H C / Chau H W 21.02.2019 14:20 2:1 1
1873 Magee S / Magee C - Ellis M / Smith L 21.02.2019 15:10 0:2 2
1892 Rivaldy R / Mentari P H - Yakura N / Tsai K 21.02.2019 16:00 NU S-A JUCAT -
1890 Yang P-H / HU L F - Puangpuapech N / Amitrapai S 21.02.2019 17:40 2:0 1
1902 Choi S / Kim S Y - Wang Z / Cao T W 21.02.2019 17:40 2:1 1
1903 Lane B / Pugh J - SEO S J / Chae Y 21.02.2019 18:30 0:2 2
1906 Gicquel T / Delrue D - Alimov R / Davletova A 21.02.2019 18:30 0:2 2
 
 
 

There was an error:

x

ERROR:

x