Duminică, 16.06.2019 06:58:01 - săptămână 24 | Ultima actualizare - 06:56 16.06.2019
 
 
 
 
 
 

Volei pe plaja » REZULTATE COMPLETE

  Volei pe plaja / German Beach Tour Dresden 2019 masculin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1811 Böckermann M / Karpa M-J - Brand T / Reinhardt Y 15.06.2019 10:50 1:2 2
1813 Luckemeier L / Winter S - Glucklederer F / Huhlborn J 15.06.2019 10:50 2:0 1
1818 Binder M / Stadie E - Maurer L / Westphal D 15.06.2019 10:50 NU S-A JUCAT -
1821 Menzel R / Richter-Darge D - Rudolf N / Wernitz D 15.06.2019 10:50 1:2 2
  Volei pe plaja / German Beach Tour Dresden 2019 feminin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
1879 Behrens K / Tillmann C - Krebs A / Welsch L 15.06.2019 11:40 2:0 1
1893 Grune A L / Schmitt N - Kotzan L-S / Klinke L 15.06.2019 11:40 0:2 2
1913 Gernert M / Kiesling E - Claassen L / Interwies N 15.06.2019 11:40 2:1 1
1896 Hoppner M / Rosko M - Aulenbrock C / Ferger S 15.06.2019 12:30 1:2 2
1915 Matthes A / Seeber V - Hoffmann J / Ottens L 15.06.2019 12:30 0:2 2
1916 Behlen A / Krohn A - Bieneck C / Stautz A 15.06.2019 12:30 1:2 2
1924 Karnbaum S / Niemczyk N - Hoja A / Huettermann S 15.06.2019 12:30 0:2 2
  Volei pe plaja / Campionatul European U18 masculin Baden/Austria    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2226 Krassnig N / Glatz M - Asmaryan K / Ghasaboghlyan S 13.06.2019 13:20 2:0 1
2232 Namikis R / Jankovskis T N - Maia G / Filipe L 13.06.2019 13:20 2:0 1
2243 Osipov I / Vasilenko A - Jovovic L / Kuljanac F 13.06.2019 13:20 2:0 1
2248 Drysdale-Anderson J / Soczewka B - Petersen J H / Christensen M K M 13.06.2019 13:20 2:0 1
2249 Kurowski J / Hajduk J - Savvides O / Michael K 13.06.2019 14:10 2:1 1
2254 Meier L / Wust L - Brilla L / Brilla J 13.06.2019 14:10 2:0 1
2262 Keinonen O / Oksanen A - Hadar T / Day R 13.06.2019 14:10 0:2 2
2306 Sepka J / Herman O - Stockhammer B / Berger T 13.06.2019 14:10 2:1 1
2307 Meius R / Kais K E - Cecoi A / Romanov M 13.06.2019 15:00 2:0 1
2342 Fusco F / Hanni T - Doczi D / Mikulass M 13.06.2019 15:00 2:0 1
2347 Morency H / Benjaminsson K - Yuste A / Saucedo Amodeo A 13.06.2019 15:00 1:2 2
2354 Versteegen K / Ooijman S - Ciubotariu A / Creta P 13.06.2019 15:00 2:0 1
2358 Kanavalau M / Kotau Y - Boiko O / Bublyk O 13.06.2019 15:50 1:2 2
2368 Mozic R / Bracko B - Donela M / Galdikas L 13.06.2019 15:50 2:0 1
2372 MOL M / Sunde J G - Hiedl J / Kitzinger J 13.06.2019 15:50 2:0 1
2375 Hasler L / Diem R - Kourtidis A / Chandrinos A 13.06.2019 15:50 0:2 2
32957 Krassnig N / Glatz M - Maia G / Filipe L 14.06.2019 10:00 2:0 1
32958 Namikis R / Jankovskis T N - Asmaryan K / Ghasaboghlyan S 14.06.2019 10:00 2:0 1
32959 Osipov I / Vasilenko A - Petersen J H / Christensen M K M 14.06.2019 10:00 2:0 1
32960 Drysdale-Anderson J / Soczewka B - Jovovic L / Kuljanac F 14.06.2019 10:00 2:0 1
  Volei pe plaja / Campionatul European U18 feminin Baden/Austria    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2507 Svozilova M / Tezzele E - Bruckner M / Schuller E 13.06.2019 10:50 2:1 1
2572 Lapajne T / Spoljaric Z - Gouin L / Secretant N 13.06.2019 10:50 2:0 1
2586 Windeleff C / Bisgaard S N - Cierna K / Podhradska V 13.06.2019 10:50 2:0 1
2587 Beutel E / Schurholz P - Beatriz A E / Ines V 13.06.2019 10:50 2:0 1
2588 Ferrarini N / Ducoli I - BEN Shlomo M / Rozenstein H 13.06.2019 11:40 2:0 1
2589 Antonakaki G M / Perdikaki I - DA Silva Encinas A / Trastoy J 13.06.2019 11:40 2:0 1
2590 Brailko V / Namike A - Gird I G / Corcoz A I 13.06.2019 11:40 2:0 1
2591 Bielak Z / Chudzik A - Avdullahu M / Idrizi J 13.06.2019 11:40 2:0 1
2597 Ruohonen S / Muukka A - Petrauskaite G / Rudkovskaja A 13.06.2019 12:30 0:2 2
2598 Klein Lankhorst K / Poiesz D - Gusarova D / Siakidou P V 13.06.2019 12:30 2:0 1
2599 Chechelnytska A / Romaniuk D - De Meersman K / Rabitsch M 13.06.2019 12:30 2:0 1
2600 Moreno M T / Vergara A - Karabinovich H / Kastsiuchyk V 13.06.2019 12:30 2:0 1
2602 Janka V / Rihs R - Keefe K / Tucker I 13.06.2019 16:40 2:1 1
2603 Stahli A / Nussbaumer M - Matusina L / Dugandzic P 13.06.2019 16:40 2:0 1
2604 Bocharova M / Gubina E - Lass M / Kuivonen E L 13.06.2019 16:40 2:0 1
2605 Maaseide B / Kaelo T - Vasvari S / Vecsey F 13.06.2019 16:40 2:1 1
2606 Svozilova M / Tezzele E - Cierna K / Podhradska V 13.06.2019 17:30 2:0 1
2607 Beutel E / Schurholz P - Gouin L / Secretant N 13.06.2019 17:30 2:0 1
2608 Lapajne T / Spoljaric Z - Beatriz A E / Ines V 13.06.2019 17:30 2:0 1
2609 Windeleff C / Bisgaard S N - Bruckner M / Schuller E 13.06.2019 17:30 2:0 1
2650 Ferrarini N / Ducoli I - DA Silva Encinas A / Trastoy J 13.06.2019 18:20 2:0 1
2651 Brailko V / Namike A - Avdullahu M / Idrizi J 13.06.2019 18:20 2:0 1
2652 Bielak Z / Chudzik A - Gird I G / Corcoz A I 13.06.2019 18:20 2:0 1
2653 Antonakaki G M / Perdikaki I - BEN Shlomo M / Rozenstein H 13.06.2019 18:20 2:0 1
2655 Ruohonen S / Muukka A - Karabinovich H / Kastsiuchyk V 13.06.2019 19:10 0:2 2
2656 Moreno M T / Vergara A - Petrauskaite G / Rudkovskaja A 13.06.2019 19:10 2:0 1
2698 Chechelnytska A / Romaniuk D - Gusarova D / Siakidou P V 13.06.2019 19:10 2:0 1
2701 Klein Lankhorst K / Poiesz D - De Meersman K / Rabitsch M 13.06.2019 19:10 2:0 1
  Volei pe plaja / FIVB Varsovia 2019 masculin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2738 Grimalt E / Grimalt M - Virgen J. / Ontiveros L. 13.06.2019 13:30 2:0 1
2739 Tijan A / Younousse C - Zemljak N / Pokersnik J 13.06.2019 13:30 2:0 1
2741 Herrera A.P./Ga.Collado A - Kantor P / Prudel M 13.06.2019 13:30 0:2 2
2745 Crabb T / Bourne T - Doppler C/Horst A 13.06.2019 13:30 2:0 1
2747 Cerutti A / Morais Filho A - O' Gorman G / Saxton B 13.06.2019 14:20 2:0 1
2750 Krasilnikov V / Stoyanovskiy O - Haussener Y / Metral Q 13.06.2019 14:20 2:0 1
2751 Thole J / Wickler C - Seidl R / Waller P 13.06.2019 14:20 2:0 1
2752 Dalhausser P / Lucena N - Capogrosso N / Azaad J A 13.06.2019 14:20 2:0 1
2754 Goncalves Oliveira JR E / Oscar Schmidt B - Bergmann P.A. / Harms Y. 13.06.2019 15:10 2:0 1
2757 Semenov K / Leshukov I - Szalankiewicz J / Rudol M 13.06.2019 15:10 2:0 1
2760 Samoilovs A/Smedins J - Heidrich A / Gerson M 13.06.2019 15:10 2:0 1
2761 Lupo D/Nicolai P - MOL H N / Berntsen M 13.06.2019 15:10 2:0 1
2763 Bryl M / Filjalek G - Kunert T / Mullner D 13.06.2019 16:00 2:1 1
2764 Liamin N / Myskiv T - Solberg P / Felipe V G 13.06.2019 16:00 0:2 2
2765 Berntsen M. / Sorum C.S. - Betzien M / Erdmann J 13.06.2019 16:00 2:0 1
2766 Plavins M / Tocs E - Brunner T / Reid Priddy W 13.06.2019 16:00 1:2 2
1567 Tijan A / Younousse C - Crabb T / Bourne T 14.06.2019 11:40 2:0 1
1568 Semenov K / Leshukov I - Samoilovs A/Smedins J 14.06.2019 11:40 2:0 1
1569 Kantor P / Prudel M - Grimalt E / Grimalt M 14.06.2019 11:40 2:0 1
1571 Lupo D/Nicolai P - Goncalves Oliveira JR E / Oscar Schmidt B 14.06.2019 11:40 0:2 2
1600 Krasilnikov V / Stoyanovskiy O - Cerutti A / Morais Filho A 14.06.2019 12:30 1:2 2
1606 Bryl M / Filjalek G - Solberg P / Felipe V G 14.06.2019 12:30 2:0 1
1607 Berntsen M. / Sorum C.S. - Brunner T / Reid Priddy W 14.06.2019 12:30 2:0 1
1609 Dalhausser P / Lucena N - Thole J / Wickler C 14.06.2019 12:30 NU S-A JUCAT -
1610 Herrera A.P./Ga.Collado A - Virgen J. / Ontiveros L. 14.06.2019 13:20 2:1 1
1625 Szalankiewicz J / Rudol M - Heidrich A / Gerson M 14.06.2019 13:20 1:2 2
1626 Zemljak N / Pokersnik J - Doppler C/Horst A 14.06.2019 13:20 1:2 2
1627 Kunert T / Mullner D - Liamin N / Myskiv T 14.06.2019 14:10 0:2 2
1628 Haussener Y / Metral Q - O' Gorman G / Saxton B 14.06.2019 14:10 0:2 2
1629 Betzien M / Erdmann J - Plavins M / Tocs E 14.06.2019 14:10 0:2 2
1271 Thole J / Wickler C - Liamin N / Myskiv T 15.06.2019 11:00 1:2 2
1272 Bryl M / Filjalek G - Plavins M / Tocs E 15.06.2019 11:00 0:2 2
1273 Goncalves Oliveira JR E / Oscar Schmidt B - Samoilovs A/Smedins J 15.06.2019 11:00 2:1 1
1274 Semenov K / Leshukov I - Herrera A.P./Ga.Collado A 15.06.2019 11:00 2:0 1
1275 Berntsen M. / Sorum C.S. - Solberg P / Felipe V G 15.06.2019 12:00 2:0 1
1276 Tijan A / Younousse C - Krasilnikov V / Stoyanovskiy O 15.06.2019 12:00 0:2 2
1277 Kantor P / Prudel M - Lupo D/Nicolai P 15.06.2019 12:00 1:2 2
1278 Cerutti A / Morais Filho A - Grimalt E / Grimalt M 15.06.2019 12:00 2:1 1
  Volei pe plaja / FIVB Varsovia 2019 feminin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
2773 Ittlinger S / Laboureur C - Heidrich J / Verge-Depre A 13.06.2019 10:50 0:2 2
2776 Kociolek K / Wojtasik K - Koshikawa M / Murakami M 13.06.2019 10:50 2:1 1
2777 Keizer S / Meppelink M - Arvaniti V/Karagkouni P 13.06.2019 10:50 2:0 1
2778 Sponcil S / Claes K - Wang X X / Xue C 13.06.2019 10:50 2:0 1
2779 Baquerizo E/Fernandez-S.L - Wang F / Xia X 13.06.2019 11:40 2:0 1
2781 Barbosa Silva R C / Silva Ramos A P - Ceynowa A / Kloda M 13.06.2019 11:40 2:0 1
2782 Antonelli M / Solberg Salgado C - Ludwig L / Kozuch M 13.06.2019 11:40 NU S-A JUCAT -
2785 Bansley H / Wilkerson B - Ludwig L / Kozuch M 13.06.2019 11:40 2:1 1
2787 Artacho M / Clancy T - Bieneck V / Schneider I 13.06.2019 12:30 2:0 1
2789 Ross S / Hughes S - Makroguzova N / Kholomina S 13.06.2019 12:30 1:2 2
2799 Larsen K / Stockman E - Stubbe J / Van Iersel M 13.06.2019 12:30 2:0 1
2800 Humana-Paredes M / Pavan S - Graudina T / Kravcenoka A 13.06.2019 12:30 2:0 1
32961 Ross A / Klineman A - Huberli T/Betschart N 13.06.2019 17:00 2:0 1
32962 Keizer S / Meppelink M - Heidrich J / Verge-Depre A 13.06.2019 17:00 2:0 1
32963 Kociolek K / Wojtasik K - Sponcil S / Claes K 13.06.2019 17:00 1:2 2
32964 Bednarczuk A / Santos Lisboa E - Menegatti M/Orsi Toth V 13.06.2019 17:00 2:1 1
32965 Artacho M / Clancy T - Makroguzova N / Kholomina S 13.06.2019 17:50 0:2 2
32966 Bansley H / Wilkerson B - Antonelli M / Solberg Salgado C 13.06.2019 17:50 0:2 2
32967 Barbosa Silva R C / Silva Ramos A P - Baquerizo E/Fernandez-S.L 13.06.2019 17:50 2:0 1
32968 Humana-Paredes M / Pavan S - Larsen K / Stockman E 13.06.2019 17:50 0:2 2
32969 Jupiter A / Chamereau A - Antunes T D R / Lima T 13.06.2019 18:40 0:2 2
32970 Arvaniti V/Karagkouni P - Ittlinger S / Laboureur C 13.06.2019 18:40 1:2 2
32971 Koshikawa M / Murakami M - Wang X X / Xue C 13.06.2019 18:40 2:1 1
32972 Brzostek M / Wachowicz A - Borger K / Sude J 13.06.2019 18:40 1:2 2
32973 Ceynowa A / Kloda M - Wang F / Xia X 13.06.2019 19:30 0:2 2
32974 Ludwig L / Kozuch M - Dubovcova N / Strbova A 13.06.2019 19:30 2:0 1
32975 Graudina T / Kravcenoka A - Stubbe J / Van Iersel M 13.06.2019 19:30 0:2 2
32976 Bieneck V / Schneider I - Ross S / Hughes S 13.06.2019 19:30 1:2 2
2360 Humana-Paredes M / Pavan S - Borger K / Sude J 14.06.2019 10:50 2:1 1
2361 Menegatti M/Orsi Toth V - Ludwig L / Kozuch M 14.06.2019 10:50 1:2 2
2362 Bansley H / Wilkerson B - Wang F / Xia X 14.06.2019 10:50 2:0 1
  Volei pe plaja / FIVB Los Island 2019 masculin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
33293 Lenc / Habr - Gosselin F / Silvestre J 15.06.2019 10:40 NU S-A JUCAT -
33294 Ikeda J / Koshikawa Y - Niopas D / Papadimitriou T 15.06.2019 10:40 NU S-A JUCAT -
33295 Smits K / Solovejs A - Kanellos I / Tzioumakas S 15.06.2019 11:30 NU S-A JUCAT -
33296 Friedl F / Trummer M - Myslivecek M / Pihera M 15.06.2019 11:30 NU S-A JUCAT -
  Volei pe plaja / FIVB Los Island 2019 feminin    
Meci
Num. Meci  Data/Ora ScorPronosticuri câştigătoare
33297 Olivova S / Rehackova K - Baka E / Klepkou M 15.06.2019 10:40 1:2 2
33298 Angelopoulou M / Konstantopoulou Z - Scampoli C / Varrassi D 15.06.2019 10:40 2:1 1
33299 Oegren S / Nilsson C - Apostolaki M / Spiliotopoulou A A 15.06.2019 11:30 2:0 1
33300 Trans Hansen L / Tyndeskov M E - Austin E / Evans A 15.06.2019 11:30 0:2 2
 
 
 

There was an error:

x

ERROR:

x